For floating and laminate flooring
ALUMAT Electric Underfloor Heating 140W/m² 4.5m² HEATCOM
160.50€incl. tax·133.75€excl. tax
88.28€incl. tax·73.57€ excl. tax



Free shipping
On this order
Estimated delivery
from Wednesday 1 April
Order within 12h 31min
Easy returns
Return possible until 1 May 2026
| Brand | Frico |
| SKU | 2991689518 |
| MPN | FSOL554 |
| Category | For floating and laminate flooring |
| Condition | New |
| Voltage | 230 V |
| Power | 276 W |
| Width | 0.50 m |
| Length | 5.4 m |
| Brand | Frico |
| Supplier Reference | FSOL554 |
| Origin | France |
| Product Classification | EQUIPMENT |