For floating and laminate flooring
Alumat Underfloor Heating 140W/m² 1.5m² Heatcom
83.22€incl. tax·69.35€excl. tax
62.42€incl. tax·52.02€ excl. tax



Estimated delivery
from Wednesday 1 April
Order within 14h 15min
Easy returns
Return possible until 1 May 2026
| Brand | Frico |
| SKU | 7637161318 |
| MPN | FSOL518 |
| Category | For floating and laminate flooring |
| Condition | New |
| Voltage | 230 V |
| Power | 92 W |
| Width | 0.50 m |
| Length | 1.8 m |
| Brand | Frico |
| Supplier Reference | FSOL518 |
| Origin | France |
| Product Category | EQUIPMENT |