For floating and laminate flooring
Alumat Underfloor Heating 140W/m² 2m² - Wood/Laminate - Heatcom
94.21€incl. tax·78.51€excl. tax
61.24€incl. tax·51.03€ excl. tax



Free shipping
On this order
Estimated delivery
from Wednesday 1 April
Order within 14h 14min
Easy returns
Return possible until 1 May 2026
| Brand | Frico |
| SKU | 4475783968 |
| MPN | FSOL527 |
| Category | For floating and laminate flooring |
| Condition | New |
| Voltage | 230 V |
| Power | 138 W |
| Width | 0.50 m |
| Length | 2.7 m |
| Brand | Frico |
| Supplier reference | FSOL527 |
| Origin | France |
| Product category | EQUIPMENT |